fbpxWitaj na stronie poradni dietetycznej Wegecentrum!

KONTAKT DO MNIE 733 053 928, kontakt@wegecentrum.pl

Konsultacje dietetyczne -cennik

Zapisując się na konsultację, masz do wyboru konsultację z planem żywieniowym lub jadłospisem. Możesz również wybrać konsultację ogólną, bez planu i bez jadłospisu. Poniżej przedstawiam Ci, jak one wyglądają i czym się różnią.

Czym jest plan żywieniowy?

Plan żywieniowy jest to ilość produktów, którą należy spożyć w ciągu dnia przy danej wartości kalorycznej diety. Może być ogół produktów na dzień lub po rozbiciu na posiłki.

Plan żywieniowy jest zawsze indywidualny i dopasowany do stylu życia, preferencji i zdrowia pacjenta. Jego wstępną strukturę omawiamy podczas pierwszej konsultacji, a podczas kolejnych spotkań ewentualnie go modyfikujemy. Do planu żywieniowego, aby ułatwić komponowanie posiłków, dołączone są tabelki oraz przykładowe przepisy i pomysły na posiłki.

Czym jest plan jadłospis?

Jadłospis jest zawsze indywidualny i dopasowany do pacjenta. Jego wstępną strukturę omawiamy podczas pierwszej konsultacji, a podczas kolejnych spotkań ewentualnie go modyfikujemy. Zawiera plan na 7 lub 14 dni (posiłki wraz z przepisami).

Czy jest możliwość konsultacji stacjonarnych?

Tak. Przyjmuję w Warszawie na Targówku Zacisze, ul. Fantazyjna 24. Gabinet Zdrowy Styl. Jeżeli chciałbyś/chciałabyś umówić się na konsultację stacjonarną, napisz o tym w mailu kontaktowym.

Czy konsultacja online wygląda tak samo, jak konsultacja stacjonarna?

Tak. Niżej na tej stronie znajdziesz formularz i wykaz badań do wykonania. Na konsultację stacjonarną możesz przynieść je ze sobą, na konsultację online wysyłasz do mnie przed rozmową. 

Kontaktujemy się przez jeden z wybranych komunikatorów:

  • Skype – dietetyk Iwona Kibil
  • Facetime – +48733053928
  • Whatsapp – +48733053928
  • Google Hangout – wegecentrum@gmail.com
  • Facebook messenger – Iwona Kibil

W formularzu dietetycznym napisz, który komunikator preferujesz.

W OFERCIE SĄ RÓŻNE PAKIETY KONSULTACJI

Facebook