fbpx

Witaj na stronie poradni dietetycznej Wegecentrum!

Umów się już dziś:

kom: +48 733 053 928, kontakt@wegecentrum.pl

Konsultacje stacjonarne - Gabinet Zdrowy Styl

Warszawa. Targówek Zacisze, ul. Fantazyjna 24.

Konsultacje dietetyczne stacjonarne

Pierwsza konsultacja

Konsultacje stacjonarne odbywają się w Warszawie.

Można zapisać się z kilku tygodniowym lub miesięcznym wyprzedzeniem. Dostępne terminy znajdują się w grafiku. Można zapisać sie do Iwony Kibil lub Katarzyny Rećko. Terminy obydwu dietetyczek są oznaczone w kalendarzu. Konsultacje z Iwoną Kibil odbywają się na Targówku.

Pierwsza konsultacja trwa około 60 minut, kolejne spotkania (kontrolne) około 30 minut. Pomiędzy spotkaniami utrzymujemy ze sobą kontakt mailowy.

 • Jak przygotować się do pierwszej konsultacji: Proszę wypełnić kwestionariusz i zabrać go ze sobą (lub wysłać emailem przed planowaną rozmową). Kwestionariusz znajduje się tutaj:

 • Razem z kwestionariuszem należy zabrać również zabrać (lub wysłać) wyniki badań. Dla zdrowych osób dorosłych na początek wystarczą podstawowe (morfologia z rozmazem, lipidogram, glukoza z insuliną, TSH), osoby z różnymi schorzeniami, które nie mają kompletu badań, proszę o kontakt mailowy, abyśmy mogły coś zasugerować. Dla dzieci wystarczą: morfologia, witamina B12, witamina D, ferrytyna. Witaminę B12 należy wykonać po uprzednim odstawieniu suplementów na 4-5 dni, aby nie zafałszować wyników.

 • Na podstawie wypełnionego kwestionariusza, podczas pierwszej konsultacji pacjent otrzymuje dokładną analizę swojej diety oraz wstępne zalecenia a po konsultacji podsumowanie zaleceń (mailowo) i plan żywieniowy oparty na indywidualnych preferencjach żywieniowych.

 • Plan żywieniowy jest zawsze indywidualny i dopasowany do pacjenta. Jego wstępną strukturę omawiamy podczas pierwszej konsultacji a podczas kolejnych spotkań ewentualnie go modyfikujemy.

 • Zamiast planu żywieniowego, można wybrać opcje z jadłospisami (są dostępne w sklepie).

Konsultacja kontrolna

Konsultacja kontrolna trwa około 30 minut i umawiamy się zazwyczaj po kilku tygodniach (3 – 6) od ostatniej wizyty

Jak przygotować się do kolejnej (kontrolnej) konsultacji:

 • Konsultacja kontrolna jest kontynuacją pierwszej konsultacji, monitorowane są zmiany, omawiamy problemy i możliwe rozwiązania.

 • Proszę wypełnić żywieniowy (taki sam, jak w pierwszym kwestionariuszu) i wysłać go emailem najpóźniej na dzień przed planowaną rozmową (skany/zdjęcie/plik).

 • Razem z kwestionariuszem należy zabrać również wyniki badań, które należało powtórzyć lub zrobić nowe.

 • Konsultację tę można odbyć online.

Każda kolejna kontrolna

Konsultacja kontrolna trwa około 30 minut i umawiamy się zazwyczaj po kilku tygodniach (3 – 6) od ostatniej wizyty

Jak przygotować się do kolejnej (kontrolnej) konsultacji:

 • Konsultacja kontrolna jest kontynuacją pierwszej konsultacji, monitorowane są zmiany, omawiamy problemy i możliwe rozwiązania.

 • Proszę wypełnić żywieniowy (taki sam, jak w pierwszym kwestionariuszu) i wysłać go emailem najpóźniej na dzień przed planowaną rozmową (skany/zdjęcie/plik).

 • Razem z kwestionariuszem należy zabrać również wyniki badań, które należało powtórzyć lub zrobić nowe.

 • Konsultację tę można odbyć online.

W jaki sposób można umówić się na konsultację stacjonarną?

Należy zajrzeć do grafiku dietetyka, wybrać dla siebie termin i napisać wiadomość przez formularz, który znajduje się na dole strony.

W grafiku pola konsultacji stacjonarnej oznaczone są jako “Wolne GABINET” lub “Zajęte GABINET”. Należy wybrać dla siebie termin oznaczony jako “Wolne GABINET” i napisać w formularzu wybrany przez siebie termin. Proszę również opisać w 1-3 zdaniach powód konsultacji.

Luty 2020

pon wt śr czw pt sob nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29

Adres: Ul. Fantazyjna 24, Targówek Zacisze, Gabinet Zdrowy Styl (PRZEJDŹ DO GABINETU)

Uwaga - rabat na konsultacje dla emerytów. Zapytaj o niego indywidualnie kontakt@wegecentrum.pl

Uwaga - jednorazowy rabat 5% na zakup następnych konsultacji i/lub warsztatów dla osób, które wystawiły opinię na temat usług na Facebook'u i w Google!*

*Można kupić jedną usługę, lub więcej. Rabat dotyczy całego koszyka i usług: warsztaty, konsultacje, jadłospisy indywidualne.

Sprawdź, gdzie wystawić opinię na Facebook’u.

Sprawdź, gdzie wystawić opinię w Google?

Uwaga!
Opłaty za konsultację stacjonarną należy dokonać przez sklep na stronie lub gotówką w gabinecie. Nie ma możliwości zapłaty kartą.

KONSULTACJE Z IWONĄ KIBIL

Opłaty za konsultację można dokonać przez sklep lub bezpośrednio na numer konta podany poniżej:
Wegecentrum – Iwona Kibil
tytuł: konsultacja dietetyczna, imię i nazwisko
Numer konta: 34146011812025535497120001

UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ

Przed zapisaniem się na konsultację sprawdź w moim grafiku wolne terminy. W tym celu najedź na kalendarz w wybranym przez Ciebie dniu i sprawdź dostępne godziny. Wypełnij poniższy formularz i poczekaj na odpowiedź. Odpowiadam na maile zwykle dwa razy w ciągu dnia (około godziny 11:00 i 17-18:00).

* Wybierz datę konsultacji: <- kliknij i wybierz datę w okienku!

* Wybierz rodzaj wizyty:

Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.


INNY KONTAKT:    kontakt@wegecentrum.pl | kom. +48 733 053 928 | Skype: dietetyk Iwona Kibil

OPINIE PACJENTÓW

Bardzo polecam! Chciałam przejść na dietę bardziej roślinną i p. Iwona bardzo mi w tym pomogła- nie tylko podczas wizyty ale też na bieżąco po, gdy miałam kolejne pytania. A przede wszystkim dzięki niej odkryłam że mam insulinooporność, co doprowadziło do bardziej drastycznej zmiany diety a w konsekwencji do dużo lepszego samopoczucia.

Magdalena Malinowska

“Iwona to skarbnica wiedzy z zakresu diety roślinnej . Po każdych konsultacjach dot. mojego synka-weganina dostaję nowy zastrzyk informacji przede wszystkim z zakresu bilansowania posiłków oraz suplementacji. Iwona zawsze jest super przygotowana i pomimo że jest bardzo zajętą osobą, zawsze rzetelnie i wyczerpująco odpowiada na każde moje zapytanie. Przy tym wszystkim jest przemiła, empatyczna i naprawdę godna zaufania. Polecam wszystkim mamom małych weganów”

Monika Wiegand

Zdecydowanie polecam! Rozmowa pełna konkretów, a na drugi dzień szczegółowe podsumowanie zawierające spersonalizowane zalecenia i przepisy. Profesjonalne podejście w każdym calu. Żałuję, że nie trafiłam na p. Iwonę rok temu, tylko na inną osobę, bo to była strata czasu i pieniędzy.

Anna Ka

Polecam gorąco! Profesjonalizm w każdym calu, ogromna wiedza oraz przemiła atmosfera.Jedzenie wyśmienite dzięki któremu polubiłam gotować  a zgubione kilogramy i centymetry mówią same za siebie. Ten styl życia – wege – dzięki Iwonie stał się jeszcze lepszy.

Magdalena Beck

Pełen profesjonalizm, Iwona jest na bieżąco ze wszystkimi ważnymi badaniami z zakresu dietetyki, medycyny i zdrowia. Do tego należy dodać indywidualne, niezwykle sympatyczne podejście do pacjenta. Otwartość i uśmiech to prawdopodobnie także jej dewiza z czystym sumieniem polecam

Magdalena Malinowska

Konsultacja dotyczyła dwulatki z anemią. Rozmowa przebiegła wyjatkowo rzeczowo ale też bardzo przyjaźnie. Ponieważ mieszkamy za granicą kontakt był przez messnegera. Iwona poza informacjami z kwestionariusza zadawała dodatkowe pytania nie tylko dotyczące diety ale innych kwestii mogących wpływac na stan zdrowia córki. Rady i sugestie były przekazane bardzo klarownie w oparciu o potęrzna wiedzę oraz doświadczenie z dziećmi. Wisienkąna torcie było podsumowanie i zalecenia wysłane na maila kolejnego dnia. 5 stron informacji, napisanych przejżyście i zrozumiale, z widoczną dedykacją dla córki (nie na zasadzie copy-paste dla każdego klienta to samo). Serdecznei polcam, każdemu rodzicowi, który planuje ditetę wege da swojego dziecka, żałuję, że nie wpadłam na pomysł tej konsultacji przy rozpoczęciu rozszerzania diety jak córka miała 6mc. Super inwestycja. ”

Aghata Cynamonowa

Bardzo polecam konsultacje oraz jadłospisy Wegecentrum. Pani Iwona bardzo mi pomogła. Dzięki współpracy udało mi się zmienić podejście do odżywiania i zacząć żywić się w sposób bardziej zbilansowany. Dodatkowo przełamałam się do gotowania zdrowych posiłków, które (jak się okazuje) wcale nie musi być żmudnym i długim staniem “przy garach”. Wszystko bez stresu, ze wskazówkami i wsparciem Pani Iwony.

Sylwia Śliwińska

“Polecam serdecznie Panią Iwonę Ogromna wiedza i super podejście.”

Iza Błaszkiewicz

Więcej opinii znajdziesz na fanpag'u Wegecentrum

Facebook